Kamery do auta

Ochrana Vášho auta počas parkovania?

Na trh s autokamerami prichádza novinka v podobe vylepšeného parkovacieho módu druhej generácie. Prináša ho spoločnosť DOD vo svojej najnovšej sérii kamier do auta RC500S a LS475W, LS475W+ v ktorých ponúka nový level v bezpečnosti pri monitorovaní zaparkovaného vozidla. Parkovací mód, ktorý sa automaticky spustí 10 minút po opustení vozidla. Keď budete pokračovať v jazde kamera sa opäť prepne do režimu záznamu z jazdy v slučke. Pomocou senzora SONY STARVIS vám zaručí aj v noci revolučné nočné videnie pre prednú kameru a to aj v úplnej tme.

 

V prípade detekcie pohybu či už na prednej resp. zadnej kamere, alebo nárazu začne nahrávať video a uzamkne súbor. Autokamera začne nahrávať už 15 sekúnd pred tým ako je zaznamenaný pohyb, alebo náraz čo Vám zaručí, že budete mať záznam o tom čo sa stalo od začiatku do konca. 

Prečo je dobré mať v aute autokameru?

Ak máte stále pochybnosti prečo je dobré mať v aute autokameru, pozrite si sériu nasledovných dopravných nehôd, ktoré zaznamenali práve kamery v aute a odpoveď na Vašu otázku Vám bude určite jasné.

Zhrnutie základných rád pre výber a obstaranie kamery do auta

Zhrnutie základných rád pre výber a obstaranie kamery do auta prináša pravidelný recenzent Mat z blogu Techmoan


Nájdete v ňom základné informácie, ktoré by bolo zbytočné opakovať v detailných recenziách a ak rozumiete anglicky, umožní vám základnú orientáciu v tom, čo by kamera mala mať v závislosti na tom, čo od nej očakávate. Video dobre uvádza do problematiky jednotlivých funkcií medzi ktorými sa ľudia pri kúpe rozhodujú a upozorňuje na tie, ktoré sú pre praktické využitie zbytočné.

VIDEO MANUÁL - Inštalácia DOD kamery v aute

Ako správne nainštalovať a umiestniť kameru DOD vo vozidle? Prinášame Vám krátky VIDEO MANUÁL, podľa ktorého môžete postupovať aj Vy pri inštalácii Vašej autokamery DOD.


Video recenzia Ondreja Macka (Touch IT) na kameru DOD LS470W+

Odborná video recenzia kamery do auta DOD LS470W+ od pána Ondreja Macka z časopisu Touch IT.  "Zatiaľ najlepšia kamera do auta sa volá DOD LS470W+. Nezľakne sa slnka ani noci"

 

Video recenzia Ondreja Macka na kameru DOD LS460W

Ďalšia odborná video recenzia kamery do auta DOD LS460W od pána Ondreja Macka z časopisu PC REVUE. Kamera, ktorej kvalita valcuje konkurenciu a skutočne plní to čo sľubuje.  

 

Rýchlosťou čas nedobehneme, preto ho zbytočne neberme ostatným.

Krátke a predovšetkým dojímavé video poukazujúce na fakt, že nerozvážnym konaním sa z nášho vozidla stáva zbraň. Spomaľme, ušetrená minúta za to nestojí!!!

 

Video recenzia kamery do auta DOD LS460W od portálu TopSpeed.sk

V tomto článku nájdete nesmierne kvalitnú video recenziu  kamery do auta DOD LS460W od portálu TopSpeed.sk. Táto kamera je momentálne najtestovanejším a zároveň najlepšie hodnoteným modelom na trhu. Nazrite do tejto krátkej no informáciami nabitej recenzie, ktorá vám ukáže prečo je táto kamera do auta skutočným lídrom.

 

Jedna chyba, jeden život

Použitie kamier do auta je zamerané predovšetkým na dokazovanie škodových udalosti a dokazovanie vlastnej neviny. Napriek tomu majú veľký význam práve vďaka takýmto video kompiláciám, z ktorých si vieme zobrať ponaučenie bez vlastnej skúsenosti. Neopakujme malé no často krát fatálne chyby iných!!! ​

 

DOD kamery do auta - Promo video

Reklamný video spot či promo video najlepších a najpredávanejších kamier do auta na svete - DOD. Spoločnosť Media Leaders s.r.o. je oficiálny distribútor DOD kamier. Viac info nájdete na na www.dod-tec.sk