Kamery do auta

Porovnanie a test 7 najlepších kamier do auta na trhu!

Porovnanie a test 7 najlepších kamier do auta na trhu sa venoval portál PRODUCTEO.sk ako aj TESTY-RECENZIE.eu! Tieto články Vám uľahčia výber tej z nich, na ktorú sa v kritických situáciách budete môcť plne spoľahnúť a ktorá bude schopná zaobstarať kvalitné zábery, z ktorých bude úplne jasné, kto je vinníkom nehody a kto jej obeť.

 

Viac info na: https://testy-recenzie.eu/test-kamier-do-auta/ 

Viac info na: https://producteo.sk/kamery-do-auta/ 

Duálne kamery do auta - porovnanie a testy

Duálne kamery do auta -  porovnanie a testy - Ak hľadáte najlepší duálny kamerový systém pre Vaše auto prinášame Vám kvalitné porovnanie najlepších dostupných modelov na trhu: Thinkware F770 vs Blackvue DR650S vs DR490L vs DOD RC500S 
 

Z nášho hľadiska je víťaz kamera DOD RC500S - avšak spravte si Váš vlastný názor pri vzhliadnutí porovnávacie videa.

Parkovací monitorovací mód kamier do auta 2 generácie

Rýchlo sa vyvíjajúce autokamery v sebe prinášajú čoraz viac sofistikovaných funkcií. Dnes sa pozrieme na vylepšený parkovací mód druhej generácie v novej sérii kamier do auta od Taiwanského výrobcu DOD-Tech.

Používanie autokamery z hľadiska legislatívy

Ako je to s používaním kamery do auta z hľadiska legislatívy na Slovensku a v Čechách? Prečítajte si článok a dozviete sa viac o zhotovovaní záznamov a ochrane osobných údajov. Autokamery a zákon všetko čo o tejto problematike potrebujete vedieť nájdete priamo tu.

DOD LS470W vs TrueCam A7s - Porovnanie, Test, Recenzia

DOD LS470W vs TrueCam A7s - Porovnanie, Test, Recenzia -  dve najoblúbenejšie kamery na slovenskom, ale aj českom trhu. Kamery sú high-end (vlajkové) modely značiek Truecam a DOD, ktorých delí cenový rozdiel a kvalita kamier. Avšak nepredbiehajme a poďme sa pozrieť na ich porovnanie a test. Testovali sme na vozidle Renault Megan Grandtour 2012 v rovnakých podmienkach za dňa aj v noci. Našimi dnešnými súpermi teda budú rivali o pozíciu jednotky na našom trhu TrueCam A7s a DOD LS470W.

DOD LS460W vs. DOD LS470W Porovnanie, Test, Recenzia

 

DOD LS460W vs. DOD LS470W kamery do auta - Porovnanie, Test, Recenzia najnovšieho modelu DOD LS470W s jeho starším predchodcom DOD LS460W. Takmer po roku a pol sme sa dočkali nového vlajkového modelu kamier do auta značky DOD. Najnovší model DOD LS470W je priamy nástupca TOP modelu LS460W, ktorý získal množstvo ocenení a oprávnene zastával pozíciu lídra na trhu s kamerami do auta. V tomto článku rozoberieme všetky rozdiely medzi týmito dvoma modelmi a pokúsime sa poukázať na vylepšenia s ktorými novinka autokamera DOD LS470W disponuje.

Zákonnosť použitia kamery vo vozidle - plk. JUDr. Ľubomír Ábel

Vyjadrenie viceprezidenta Policajného zboru SR plk. JUDr. Ľubomíra Ábela, ohľadom litery zákona na používanie kamery do auta vo vozidle, ako aj využitia záznamu ako dôkazový materiál.

Mýtus o zákaze používania autokamier v Rakúsku a v EU

 

Ako je to s používaním kamier do auta v Rakúsku a ostatných členských štátoch EU v skutočnosti? Prečítajte si nasledujúci článok a dozviete sa podstatné veci o tejto problematike.

 

Úplný zákaz je len mýtus!

 

Autokamera v boji so zločinom

Ako sa snažíme stále informovať našich zákazníkov, autokamery neslúžia len na zaznamenanie jazdy, ale predovšetkým ako dôkazový materiál. Postupne sa už aj na Slovensku začína zväčšovať povedomie o dôležitosti kamery v aute a teší nás, že sa v tomto trende pokračuje ďalej. 


Prievidzskí mestskí policajti majú nových pomocníkov. Viac už priložené video z reportáže na TV JOJ.

 

Veľký test kamier do auta od portálu PC tuning

Prinášame vám veľký test najprestížnejších kamier do auta od značiek DOD, Mio a TrueCam. Tento krát sa na kamery zamerali odborníci z internetového portálu PC tuning.cz. Neunikol im žiaden detail a kamery preverili až do tých najmenších detailov vďaka čomu si o kamerách dokážete vytvoriť komplexný obraz. Takáto recenzia vám môže výrazne uľahčiť rozhodovanie pri výbere vhodnej a najmä kvalitnej kamery do auta.  

 

Celú recenziu v pôvodnom znení nájdete TU. 

 

PC REVUE Tip - Kamera do auta DOD LS460W

 

Šéfredaktor PC REVUE p. Ondrej Macko otestoval kameru do auta DOD LS460W.  Súčasťou odbornej recenzie je aj prezentácia kamery divákom priamo v TELERÁNE na TV MARKÍZA.
 

Kamera do auta ako záchranca pred pokutou.

"Za križovatkou nás zastavili policajti a s vetou, že kam sa ponáhľame, keď vstupujeme do križovatky na žltú farbu na semafóre, si pýtal doklady. Dosť nás to prekvapilo, lebo na toto si vyslovene dávame pozor (už žiadne pokuty). Tak sme mu prehrali posledné video z našej super kamery. Všimnite si, že bola ešte zelená. Fízel odišiel s dlhým nosom."

Zákon a legislatíva používania kamery do auta

Priveľmi často sa zaoberáme otázkou o zákonoch ohľadom používania kamery do auta. Nasledujúci článok Vám objasní dôležité fakty. Na mnohých internetových portáloch sme zaznamenali pokusy o vysvetlenie tohto problému. Ako sme sa už mnoho krát dočítali, je možné bezpečnostné autokamery používať, ale nesmieme zabúdať na správne použitie a uskladnenie natočeného materiálu, ktoré by ste mali brať nazreteľ. 

Porovnanie a test 8 najlepších kamier do auta na trhu!

Porovnanie a test 8 najlepších kamier do auta na trhu sa venoval portál Smartmag.cz! Tento článok Vám uľahčí výber tej z nich, na ktorú sa v kritických situáciách budete môcť plne spoľahnúť a ktorá bude schopná zaobstarať kvalitné zábery, z ktorých bude úplne jasné, kto je vinníkom nehody a kto jej obeť.

Viac info na: https://www.smartmag.cz/nejlepsi-kamera-do-auta/

Technicky poradca pri výbere vhodnej auto kamery

Technicky poradca pri výbere vhodnej auto kamery - sumár základných funkcií a vlastností autokamery, ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní o kúpe kvalitnej kamery do auta.  V článku nájdete vysvetlenie, ktoré údaje sú pri výbere autokamery naozaj dôležité a naopak, ktoré sú len marketingovým ťahom výrobcu. Taktiež sme nenechali bokom ani odporúčanú montáž a správne nastavenie autokamery.   

Dôvody pre kúpu kamery do auta z bežného života

Často kladenou otázkou počas rozhodovacieho procesu pri kúpe kamery do auta je:,, skutočne sa mi táto investícia oplatí?“ A tak sme sa rozhodli spísať niekoľko dôvodov, ktoré jasne poukazujú na fakt, že táto investícia sa Vám môže veľmi ľahko a hlavne nečakane vrátiť. Aj keď si myslíme, že jazdíme maximálne opatrne a nemôžeme v premávke spôsobiť žiadnu nehodu, stále však platí, že sa nájde iná osoba, ktorá nás do takejto situácie môže dostať.   

Recenzie a testy - CarCamCentral.com

Ak ešte stále nieste rozhodnutý ktorú kameru do auta si zadovážiť doporučujeme Vám podrobný článok na CarCamCentral.com rozoberá pohľad na jednotlivé cenové hladiny, s ktorými sa stretneme pri výbere Autokamery.

Okrem porovnania cien rozoberá predovšetkým kvalitu videa, množstvo funkcií a výbavu (GPS, Wi-Fi), rozmery kamery a jej uchytenie, záruku. Upozorňuje na skutočnosť, že čínske kamery sú zvyčajne menej kvalitné (žiadna napríklad nemá vysokú odolnosť voči teplu), kvalitnejšie kamery sú síce drahšie ale ďaľeko použiteľnejšie. 

 

Ako správne vybrať kameru do auta - dôležité info

Prinášame Vám všetky dôležité informácie, ktorý potrebujete vedieť predtým ako si vyberiete tú správnu kameru do auta pre Vás.

Tento sprievodca Vám priblíži všetky aspekty, ktoré zavážia pri kúpe autokamery.

Kamera v aute: Dôkaz neviny aj nášľapná mína

Kamery v autách sa môžu osvedčiť v častých prípadoch spornej viny pri nehode alebo priestupku. Spája sa s nimi však aj niekoľko rizík a sankcií.
 

Popularita malých kamier za čelným sklom auta, tzv. čiernych skriniek, prudko rastie. Dôvodom nie sú len problémy vodičov pri dokazovaní neviny v prípade dopravnej nehody. Aj pri obyčajnom priestupku často poslúžia ako úderný protiargument, napríklad vtedy, keď policajt obviní vodiča, že sa nezastavil na „stopke“ alebo predchádzal cez plnú čiaru.

Test kamier do auta 2017 - Testkvality.eu

Začiatkom roku 2017 sa uskutočnil test kamier do auta tzv. aj „čierne skrinky“.  V tomto teste nie sú zohľadňované len názory odborníkov z tejto oblasti, ale vychádza aj zo spotrebiteľských testov renomovaných organizácií a samotného hodnotenia konzumentov
 

Tento test Vám pomôže  rozhodnúť sa, aká kamera by Vám vyhovovala, či už kvalitou alebo Vami určenými požiadavkami. Nezabúdajte na to, že najlepšia kamera do auta je tá, ktorá vyhovuje predovšetkým vám ako vodičovi. Výsledky testu si môžete pozrieť na tomto linku: http://www.testkvality.eu/test-kamier-do-auta/